Стас Турмович зізнався в симпатії до Христини Заяць

Танцюють всі 9

Коли учасники почули, що їхні колишні друзі за проектом можуть повернутися, то дуже зраділи. Стас Турмович навіть не роздумував, кому він хоче допомогти поборотися за цей шанс, і швидше за всіх вибрав Христину Заяць. Третім учасником став Вова, який навіть не встиг висловити свою думку про те, з ким хоче танцювати.

IMG_0437

За умовами конкурсу хореографію повинні були ставити вибулі танцюристи по своєму рідному стилю. Дівчина відразу зрозуміла, що на їх тріо чекає веселе випробування, адже її рідний стиль – далеко не чоловічий танець. «Ми просто повинні були дати сексу», – посміялася вона.

Читайте також: Бахтіяр Ібрагімов навчив артиста балету танцювати брейк

Бі-бой Стас Турмовіч слабо уявляв себе в такій екзотичній хореографії, але пообіцяв докласти всіх зусиль заради перемоги Христини. «Для бі-боя вийти в лосинах – це просто треш, але я зроблю все, щоб вона пройшла далі. Можливо, у мене є до неї маленька симпатія. Вона мені імпонує і зовні, і як людина теж подобається», – зізнався учасник. Під час репетиції Вова помітив, що Стас намагався більше привернути увагу партнерки і припустив, що той ревнує.

Читайте також: У проект «Танцюють всі!» повернувся скандальний вибулий учасник

На сцені учасники показали зухвалий сексуальний танець, в якому головною була саме Христина. Хлопці старалися, як могли, щоб допомогти дівчині пройти далі. Судді відзначили, що танець тріо явно виділявся серед всіх і був дуже сміливим, але не повернули учасницю до шоу.

Спокусливу постановку Христини Заяць дивіться в ВІДЕО: