Учасник обурився, що став номінантом через незнання літератури

Танцюють всі 9

Капітаном команди, що складається з двох бальних танцівників, Роми і Діми, стала Таня Огурцова. Дівчина була єдиною з двадцятки, хто покинув проект через травму. Тріо із завзяттям взялося за роботу, радіючи з того, що двоє ставних танцюристів будуть танцювати разом.

IMG_0477

«Ми Пушкін і Дантес, і у нас відбувається дуель за Наташу Ростову», – розповів про номер Дмитро. Судді запитали, про що був номер танцюристів, і Рома озвучив ту саму версію. Члени журі та учасники почали сміятися і переглядатися, не розуміючи, про що говорять хлопці. Діма поправив колегу, сказавши, що в їх номері не було образу Наталії Ростової, адже в ньому була Тетяна.

Читайте також: Бахтіяр Ібрагімов навчив артиста балету танцювати брейк

Після слів учасника судді остаточно заплуталися в образах, але не стали уточнювати, що саме учасники мали на увазі, коли ставили свій номер. «Людина, яка повинна хоч якось боротися за своє місце в проекті, перебуває ззаду і повзає по підлозі. Після такого виступу ми не можемо повернути тебе до проекту», – озвучив рішення суддів Костянтин Томільченко на адресу Тані.

Читайте також: Стас Турмович зізнався в симпатії до Христини Заяць

Хлопці були категорично не згодні з рішенням журі. «У нас є дві проблеми. Перша – те, що Таня більше не в шоу, і друга – наша абсолютно незаслужена номінація. Через дурість, через те, що ми не читаємо книги? Це дивно. У нас тут не «Що, де, коли»», – обурився Діма.

Чи заслужено хлопців відправили до номінації, дізнайтеся тут: