В одній команді зібрали найскандальніших учасників

Танцюють всі 9

У другому випробуванні учасники отримали завдання поставити танець, використовуючи як основу світлове шоу. З його допомогою відкривалася велика кількість можливостей зробити номер по-справжньому казковим і гарним. В одній з двох команд зійшлися справжні майстри суперечок і сварок. Часто саме розбіжності і невміння прислухатися до інших ставали каменем спотикання в процесі роботи, що призводило до програшу.

558

Цього разу учасники зробили правильні висновки і вирішили бути максимально ввічливими, лояльними та ініціативними. Діма вирішив взяти постановку в свої руки, і ніхто не був проти. Кожен вносив свої пропозиції, і робота була надзвичайно злагодженою. «Це був невеликий сумбур, але все одно продуктивний робочий процес. У команді важливо прислухатися один до одного», – сказав Діма. Навіть назву для команди учасники обрали не випадково. «Все було дуже професійно. Я Діму відкрив з нового боку. Марина допомагала і скромніше себе поводила», – зазначив Вітя.

Читайте також: Стас Турмович зізнався в симпатії до Христини Заяць

Завдяки гарній роботі в команді «Гармонія» показала відмінний результат, і їх танець дуже сподобався суддям. «Ця команда більше використовувала можливості магії, і танцю було теж більше. Були незвичайні речі, а особливо нас вразила остання левітація – це дуже гарно. Гармонія відбулася у вашому номері», – сказали члени журі танцюристам, віддавши їм заслужену перемогу.

Дивовижний і казковий танець команди «Гармонія» дивіться в ВІДЕО: