Вперше суперфіналіста шоу «Танцюють всі!» визначать глядачі

Танцюють всі 9

Сьогодні глядачі проекту «Танцюють всі», нарешті, дізнаються, хто із зірок проектів СТБ допоможе номінантам перемогти, а хто підведе своїх вчителів. Ілля Чижик влаштує Сергію Сапону виснажливу репетицію в шаленому темпі. Чи зуміє він навчити татуся-господаря танцювати? 

555ff

Між Ромою і Мариною пробіжить легка іскра, Женя Злобін навчить маленьку Елю своїм фірмовим слівцям, а Даша з Саїдом організують східний базар прямо на сцені. Ільдар навчить танцювати Діму Бабака, і для співака хореографія стане справжніми тортурами. Діма розкриє в спортивній Юлі Фоміної романтичну і чуттєву жінку. З ким танцюристам буде найскладніше працювати, і чиї зусилля увінчаються невдачею?

Читайте також: Даніель Сібіллі розповів, як змінилося його життя після шоу

Вперше суперфіналіста, якого ми зможемо підтримати у прямих ефірах, визначать … глядачі! Учасники розділяться на дві команди і зійдуться в баттле на головній площі країни. Хто проявить себе краще за всіх і завоює серця глядачів, а хто розчарує суддів і шанувальників проекту? Вибір глядачів розсердить багатьох учасників шоу, які вважали себе кращими і достойнішими за обраного кандидата на перемогу.

Дивіться яскравий випуск улюбленого шоу вже сьогодні, 4 грудня, о 20:00 на СТБ!