Вибулий учасник був упевнений, що він – майбутній переможець

Танцюють всі 9

Дмитро Позовний був радий, що його партнеркою стала Юлія Фоміна, переможниця проекту «Зважені та щасливі». Хлопець був вражений її результатами на фіналі реаліті і навіть назвав Юлю супергероєм. На репетиціях танцюрист вирішив вичавити з переможниці максимум, не шкодуючи її і доводячи деколи до знемоги.

_18A4127

«Юля – хороший і відповідальна людина. Їй, звичайно, важко запам’ятати танець, і з координації є складнощі, але наша робота йшла ні добре, ні погано, а нормально. Історія танцю буде про жіночі переживання, про те, як вона любить свого чоловіка», – розповідав Діма про роботу з Юлею. Жінка на сцені зізналася, що її тренер, В’ячеслав Узелков, в порівнянні з Дімою навіть не йде в порівняння. Кілька разів вона зривалася на танцюриста, оскільки його жорсткий підхід до роботи жінці не подобався.

Читайте також: Танцюрист підкорив переможницю шоу «Холостяк» своїм джайвом

Після виступів всіх номінантів судді викликали двох бальних танцюристів і спочатку відправили додому Романа. Учасники двадцятки думали, що Діма залишається в проекті, але члени журі вирішили по-іншому. «Ми не повірили цим почуттям, Юля дуже сильно перегравала», – засмутила Юлю і Діму Тетяна Денисова. Сам танцівник був упевнений, що гідний фіналу і, більше того, повинен був перемогти в цьому сезоні шоу.

Чи справедливо судді прийняли рішення, дізнайтеся, подивившись ВІДЕО: