Судді назвуть імена суперфіналістів шоу «Танцюють всі! -8»

Танцюють всі 9

Цього тижня шанувальники проекту «Танцюють всі!» нарешті дізнаються, хто боротиметься за перемогу у прямих ефірах. Для того, щоб пройти до фінального етапу, всім учасникам потрібно буде станцювати найкраще соло в їхньому житті. У танцюристів буде останній шанс розкритися і показати своє бажання залишитися на проекті.

1Q9A2856

Віктор постарається відійти від класики і вперше щиро розповісти про себе, але йому завадить серйозна травма. Незважаючи на біль, він не перестане боротися. Чи стане травма його путівкою додому? Стас і Вова присвятять свої танці найріднішим людям, щоб висловити всі переживання, накопичені за довгі роки. Один з найбільш суперечливих учасників шоу, Тимофій, вирішить танцювати про подолання перепон, про те, як важливо не здаватися і завжди йти за своєю мрією.

Читайте також: Ільдар Гайнутдінов став першим суперфіналістом восьмого сезону

Дві дівчини вирішать ризикнути і проявити себе в нерідних, вельми незвичайних стилях. А одна з учасниць станцює без супроводу музики, щоб ніщо не завадило їй показати справжні емоції в соло. Чи виправдається ризик танцюристів, і чи не пошкодують вони про своє рішення? Ілля Чижик, якого і судді, і глядачі звикли бачити веселим, втомився від комічного образу гусака і станцює щось по-справжньому щире, відчайдушне і відкриє свою душу.

Читайте також: Вибулий учасник був упевнений, що він – майбутній переможець

Розкриється головна інтрига шоу – стануть відомі імена суперфіналістів «Танцюють всі!». Хто з танцюристів виборе право виступати в прямих ефірах, а хто покине шоу за крок до своєї мрії?

Не пропустіть головну подію проекту вже сьогодні, 11 грудня, о 20:00 на телеканалі СТБ!