«Танцюють всі-9» починає пошуки танцюристів відразу в 14 містах України

Танцюють всі 9

26 лютого проект «Танцюють всі!» починає новий, дев’ятий сезон і оголошує про початок наймасштабніших пошуків талановитих танцюристів.

Читати також: новий сезон «Танцюють всі!» 9 чого чекати?

NF8A0399

Відразу в 14 містах України пройдуть кастинги нового сезону – в Києві, Чернігові, Харкові, Полтаві, Гадячі, Запоріжжі, Дніпропетровську, Кривому Розі, Одесі, Миколаєві, Херсоні, Чернівцях, Львові та Івано-Франківську!

В цьому році Танцюють всі! вперше зняв всі обмеження для нових учасників. І запрошує на свої кастинги всіх, хто любить танцювати – не важливо, 5 вам років або 65. Не важливо – професійний ви танцюрист або любитель. Незалежно від віку, стилю, зростання, професії, таланту – будь-яка людина, хто не уявляє своє життя без танцю, може прийти і стати частиною улюбленого шоу.

Читайте також: Суперфіналісти «Танцюють всі! -8» запрошують всіх охочих на кастинги

«І це ще не всі сюрпризи, які ми приготували для учасників і глядачів нашого шоу», – говорить керівник проекту Танцюють всі! Анатолій Максимов.

Так, на кастинг в Одесі прийде підтримати учасників суперфіналіст восьмого сезону проекту Танцюють всі!, ТОП-8 кращих танцюристів країни, соліст Одеського театру опери і балету Віктор Томашек, в Запоріжжі – суперфіналіст шостого сезону Микита Кравченко, в Дніпропетровську – Даша Коваль, ТОП 20 восьмого сезону, у Львові – Христина Заяць, одна з найяскравіших танцівниць 20-ки минулого сезону.

Не пропусти кастинги в твоєму місті!

Заповнюй анкету для участі та дізнавайся подробиці ТУТ!