Згадати все: яскравий Віталій Галкін на «Танцюють всі!» (ВІДЕО)

Танцюють всі 9

Віталій Галкін приїхав підкорювати українського глядача із Санкт-Петербурга. На проекті «Танцюють всі – 4!» Він запам’ятався своєю променистою усмішкою, почуттям гумору і неймовірною харизмою. Пропонуємо подивитися в ексклюзивному відео, яким стилем танцю конкурсант підкорював суддів на передкастингу.

Найочікуваніше шоу країни – Танцюють всі 9 випуск 1 дивитися онлайн вже сьогодні!

xOtQhXsWTZk

Віталік прийшов на перше випробування, щоб показати себе. Його танець став таким же сміливим і веселим, як і сам учасник. Харизматичний конкурсант миттєво закохав у себе Україну, а незабаром Віталік продемонстрував величезний танцювальний ріст і бажання вчитися новому.

Читайте також: Чарівна Іра Крейдіна на першому кастингу (ВІДЕО)

Окрім танців учасник з Санкт-Петербурга відзначився незвичайним хобі – хендмейдом. В інтерв’ю з журналістом STB.UA танцюрист розповів про незвичайне захоплення: «Викликано було старою татовою кофтою, яка подобалася. Мені подобалася кофта, але не подобалося, як вона виглядає. Тому я вирішив її вдосконалити. Я розмальовую речі. Прикрасив собі штани, кофту, куртку, кеди. Ті речі, які мені подобаються, намагаюся зробити яскравішими».

zsNssTXVxvE

Зараз Віталік живе у Санкт-Петербурзі і працює у театрі «Ленінград Центр».

Читайте також: Діма Масленников. Людина з розкритою душею на проекті «Танцюють всі!»

Яким же хлопець почав свій шлях на проекті «Танцюють всі – 4!»? Дивіться у відео: