За звання кращого танцюриста позмагається юна інтернет-зірка! (ВІДЕО)

Танцюють всі 9

9-ий сезон «Танцюють всі!» за правом можна назвати найінтернаціональнішим за всю історію існування проекту! Підкорювати України з’їхалися танцюристи з 30 країн світу. Ще одна приємна новина – відсутність вікових обмежень. Поборотися за звання кращого танцюриста зможуть навіть найменші учасники, один з яких – 11-річний Міхай Унгуряну з Молдови, який став зіркою світового масштабу!

Найочікуваніше шоу країни – Танцюють всі 9 випуск 1 дивитися онлайн вже сьогодні!

Михай

Кілька років тому маленький Міхай підірвав Інтернет своїм відео. На ньому юний бальник і його чарівна партнерка запалили натовп у торговому центрі. Тоді 5-річний хлопчик став справжньою інтернет-зіркою, а його відео-ролики досі збирають мільйони переглядів у мережі.

Подорослішавши, Міхай взяв участь у найбільших європейських конкурсах Румунії, Чехії, Угорщини та Франції. А у Південно-Корейському талант-шоу він здобув перемогу!

Читайте також: Новий сезон «Танцюють всі! — 9 »: чого чекати?

На досягнутому Міхай не зупиняється. Тепер він приїхав в Україну, щоб спробувати себе у серйозному танцювальному конкурсі «Танцюють всі – 9!».

«Це дуже сильний сезон. Звісно, мені страшно, тому що тут не лише один стиль, тут всі стилі, і хлопці дуже круті, сильні», – поділився враженнями з журналістами телеканалу СТБ юний танцюрист.

Нагадуємо, що новий сезон «Танцюють всі!» Стартує вже 2 вересня, о 20.00, на телеканалі СТБ!

Подивитися інтернет-сенсацію можна тут (Повна версія):