Самобутня танцівниця вразила Річарда Горна

Танцюють всі 9

Одна з найяскравіших учасниць дніпровського кастингу – загадкова і багатогранна Катя Фірсова. Дівчина не лише отримала квиток до сотні кращих танцюристів, але і вразила суддю проекту Річарда Горна.

Нові учасники кастингу в Одесі вже сьогодні 09.09.2016 у випуску 2 Танцюють всі 9 сезон – не пропустіть!

1

У 20 років Катя звикла присвячувати  весь свій час тільки навчанню, де вона досягла відмінних результатів. Вона рідко гуляє з друзями і їй незнайомі посиденьки у галасливих компаніях. Більше того, у дівчини за все життя не було стосунків. Мама переконала доньку в тому, що просто так нічого в житті не відбувається, і за будь-яку увагу потрібно розплачуватися.

Незважаючи на обережність, Каті хочеться відчувати себе коханою і потрібною. Всередині неї цілий неосяжний світ, сповнений різних почуттів і емоцій, яким тісно всередині.

2

На сцені шоу «Танцюють всі! – 9 »Катя виконала дуже самобутній танець, який вразив суддів, а особливо – Річарда Горна. Більше того, член журі піднявся зі свого місця, щоб обійняти конкурсантку.

3

Читайте також: Дівчина-скандал на сцені шоу «Танцюють всі! – 9»

«Катрусю, ви – унікальна! Ви мене дуже здивували. Я вас боюся. Ви – відьма, у хорошому сенсі слова. Інших таких немає. Це дуже індивідуально», – прокоментував виступ учасниці суддя.

Влад Яма погодився зі своїм колегою і вручив Каті квиток у ТОП-100.

Дивіться, як це було: