Влад Яма підготував для конкурсантки несподіване випробування!

Танцюють всі 9

Прийшовши на проект «Танцюють всі! – 9 », Саша здійснила свою заповітну мрію. Однак, зважившись виступити на великій сцені шоу, дівчинка навіть не здогадувалася, яке випробування їй належить подолати на першому ж кастингу…

г

Саша танцює бальні танці, а в цій справі, як відомо, без партнера – нікуди. Однак ось уже 4 місяці вона займалася одна, так як з хлопчиком, з яким Саша танцювала, довелося розлучитися через його нове захоплення.

«Ми протанцювали 7 років. Займали перші і другі місця. Найбільш пам’ятна перемога – у Парижі, особливо приємно було, коли зазвучав гімн України в нашу честь. Мені дуже шкода, що через такий проміжок часу ми розлучаємося. Він пішов на футбол і залишив танці», – пояснила ситуацію Саша.

Сама танцівниця не уявляє своє життя без руху і музики, тому і прийшла на проект «Танцюють всі! – 9».

Читайте також: Не за роками доросла учасниця на сцені шоу «Танцюють всі! – 9»

Дівчинка показала хороший результат на сцені, проте Влад Яма поставив їй провокаційне запитання: «Як думаєш, якби поруч був партнер, ти б змогла виступити краще?» Подумавши,  вона дала схвальну відповідь.

Однак несподіваний експеримент, який підготував для конкурсантки Влад Яма, збентежив її. Як виявилося, до судді прийшла незвичайна ідея – поставити Сашу в пару з іншим бальником, який отримав квиток прямо перед виходом дівчинки.

Влад дав учасникам 3 хвилини, щоб підготувати спільний танець «ча-ча-ча» і виступити ще раз на сцені шоу, але вже в парі. Новоспечений дует не втрачав часу дарма і активно готувався до свого повторного виходу на сцену. І, треба визнати, їм вдалося здивувати суддів!

пя

Читайте також: Крампер вразив Тетяну Денисову мужнім виконанням

«Це ж неможливо!», – захоплено сказала Тетяна Денисова своїм колегам, побачивши постановку учасників.

Продемонструвавши гідний результат спільної роботи, Саша отримала свій квиток!

швн7ш

Дивіться запальну ча-чу тут: