Учасниця підкорила суддів…шашликом і запальним танцем!

Танцюють всі 9

Маленька і осяйна дівчинка Мілена знає, як сподобатися суддям! Усміхнена учасниця і її сім’я прийшли на кастинг з великою тарілкою шашлику. Що ще може порадувати журі після робочого дня більше, ніж смачний подарунок?

Дивіться відбірковий етап в Запоріжжі Танцюють всі 9 сезон 4 випуск прямо зараз!

1

Тато, бабуся і дідусь Мілени працюють у магазині шашлику. Вся сім’я дівчинки підтримує її і вірить в успіх. Батьки учасниці готові на все заради доньки, в чому вже встигли переконатися і судді, і глядачі.

Поки чоловіки за суддівським столом насолоджувалися шашликом, Таня вирішила не ризикувати своєю фігурою і запропонувала юній конкурсантці станцювати. Мілена чудово впоралася із завданням, показала музичний номер, акторські здібності і велике бажання боротися далі.

3

Читайте також: Бойова дівчина з Троєщини показала свою жіночність

Міхаль Пірог не зміг залишився байдужим до харизматичної дитини: «Ти, як солодкий пончик, тут пострибала. Ти – маленька зірочка, що сяє на всю сцену!».

Влад Яма теж звернувся до дівчинки: «Тобі дуже личить танцювати. Ти добре скоординована, добре чуєш музику. Все, що ти робиш, виглядає дуже природно! На тебе дуже приємно дивитися».

2

Читайте також: Кому вручив Золотий квиток Раду Поклітару?

«З ароматом шашлику все так швидко відбулося, – і дівчина вже у сотні!», – не встигла отямитися від того, що сталося Тетяна Денисова.

Дивіться виступ Мілени тут: