Юна зірка «Україна має талант» самостійно повернула себе в форму після травми!

Танцюють всі 9

Ще декілька років тому ця маленька дівчинка сяяла в шоу «Україна має талант»! Тоді Емілі Москаленко стала улюбленицею всієї країни, адже так, як танцювала на пілоні вона, не танцював ніхто! Що стало перепоною у занятті улюбленою справою і як пройшло перше випробування дівчинки на проекті «Танцюють всі! – 9», дізнайся в матеріалі!

1

Талант Емілі вразив не тільки нашу країну – Німеччина, Франція і Греція також встигли оцінити здібності дитини, а в Румунії дівчинка навіть стала переможницею талант-шоу.

vlcsnap-2016-10-03-14h48m18s93

Однак на цьому щасливі події в житті маленької Емілі закінчилися. Під час одного з тренувань вона невдало злетіла з пілону і зламала руку. Після закінчення реабілітаційного періоду тренер дівчинки, з невідомих причин, відмовився від подальших тренувань, повідомивши про це в одному смс-повідомленні… Ображена і розчарована Емілі не знала, що їй робити далі, адже в Полтаві тільки одна студія, де є пілон.

2

Дівчинці нічого не залишалося, як тренуватися вдома. У квартирі маленької танцівниці батьки встановили пілон, на якому вона могла пробувати нові трюки і розвивати свої здібності самостійно.

Читайте також: Комп’ютерні ігри підштовхнули хлопця до занять танцями

«Я танцюю вдома під музику, яка мені подобається», – повідомила Емілі.

«Танцюють всі! – 9» – це шанс для дівчинки довести, що її здібності не вичерпалися, вона все така ж сильна і впевнена в собі, якою була до травми.

5

Судді і глядачі, затамувавши подих, спостерігали за тим, як учасниця ширяла над сценою. Тетяна Денисова зізналася своїм колегам, що кілька років тому вже мала можливість попрацювати з маленькою Емілі на проекті «Україна має талант».

4

Суддівський вердикт вирішила оголосити також чарівна суддя. «Зараз ти ще більше зросла професійно! У тебе з’явилися нові трюки. Ти стала ще граціознішою, стала дівчиною. Я дуже скучила і у мене є привід тебе обійняти!», – звернулася до Емілі Тетяна Денисова, простягаючи їй квиток у ТОП-100!

3

Читайте також: Комп’ютерні ігри підштовхнули хлопця до занять танцями

Виступ конкурсантки дивись тут: