Учасник зробив селфі з суддями під час свого соло!

Танцюють всі 9

Справжня знахідка одеського кастингу – загадковий учасник Рамазан. Хлопець здивував не тільки неймовірними можливостями тіла, а ще й кумедними фішками, одна з яких – селфі з нашими суддями!

рамазан селфи

Справжнє ім’я Рамазана – Рома, він сором’язливий і усміхнений хлопець, проте на сцені танцівник перевтілився до непізнаваності.

Інтрига навколо цього конкурсанта почалася, як тільки він з’явився перед суддями. Ніхто й подумати не міг, що вже через кілька секунд Рамазан покаже такі можливості тіла, від яких починають бігати мурашки! Гутаперчеві руки танцівника зачарували як глядачів, так і членів журі.

рамазан танцуют все 9 одесса

Читайте також: 7-річна білоруска виконала складну балетну партію!

Під час соло Річард Горн не стримав емоцій. «Ось це «вау-ефект»», – вигукнув суддя.

рамазан танцуют все 9

Після виступу до танцівника звернувся Влад Яма. «Хочу похвалити за початок. Я реально злякався, думав, буде пістолет, а вийшло – невинне селфі. І фішка з ножем. Я багато чого бачив, але такого – ні. Це дуже цінна знахідка. Ти просто нас всіх взяв за горло і забрав свій квиток», – повідомив член журі і вручив Рамазану пропуск у наступний тур.

рамазан танцуют все 9 кастинг в одессе

Читайте також: Дружина екс-учасника довела, що в їхній родині два таланти!

Навіть після того, як конкурсант пішов зі сцени, коментарі у глядацькому залі не закінчилися. Річард Горн додав: «Я вважаю, що на Олімп потрібно йти легко. Це було просто, невимушено, реально круто!»

рамазан кастинг в одессе танцуют все 9

Читайте також: Підсумки кастингу: хто отримав Золотий квиток в Одесі?

Дивись виступ Рамазана тут: