Чим приголомшить суддівську четвірку юна Інтернет-сенсація?

Танцюють всі 9

Вже цієї п’ятниці, 28 жовтня, всіх представниць прекрасної статі чекає приємний сюрприз, адже львівський кастинг «Танцюють всі!» 9 сезон розриватимуть справжні чоловіки! Сміливі, стильні і впевнені в собі танцівники покажуть на сцені всю свою міць. Також відставати від них не збираються і чарівні учасниці шоу… Чим здивують дівчата цього разу? І, звісно, львівський відбір не відбудуться без найменших талантів – дітей. Хто стане справжнім відкриттям сезону у випуску 9 «Танцюють всі!» 9? А оцінювати майстерність конкурсантів разом з нашими постійними суддями знову будуть Костянтин Томільченко і TOKYO.

Читайте також: хореографічна вистава Коридор – проект СТБ і StarLight Entertainment

токио1

На сцені шоу виступить хлопчик з Молдови, який вразив весь світ своїм танцем. Міхай Унгуряну – юна Інтернет-зірка, якій зараз всього лише 11 років. Все почалося зі звичайного відео в YouTube, в якому хлопчик і його партнерка впоралися з абсолютно дорослим номером! Після цього було безліч конкурсів, в яких Міхай Унгуряну разом з Іонелою Церуш успішно завойовували прихильність суддів. Якою буде історія юного танцівника на нашому проекті? Дізнайся зовсім скоро. Цю дитину ти запам’ятаєш надовго!

Михай Унгуряну

Справжнім сюрпризом стане і участь в шоу юної Іонели Церуш. Саме ця дівчинка була невід’ємною частиною зоряної пари разом з Міхаєм. Однак тепер танцювальні шляху дітей розійшлися. Вони хочуть розвиватися сольно і не залежати один від одного. Те, що Міхай теж вирішив взяти участь в шоу, стане для Іонели справжнім шоком… Кому з дітей посміхнеться удача?

Ионела Цэруш

Також спробувати свої сили в проекті вирішить учасник балету відомої української виконавиці Світлани Лободи – Арсеній Пєров. Він прийде на кастинг не один, а зі своїм вірним товаришем і колегою, вже відомим в «Танцюють всі!», Назаром Грабар. Однак визнання шанувальників завжди дістається тільки одному танцівникові – Назару. До якого б міста не поїхали хлопці з шоу-програмою співачки, впізнають тільки одного з них. Сєня прийде на кастинг проекту, щоб завоювати визнання авторитетного журі і нарешті заявити про себе, як про особистість, українському глядачеві. Чи зможе учасник повторити успіх свого друга? Дізнайся цієї п’ятниці.

Сеня Перов

Ще один яскравий персонаж – байкер Віктор. Зараз його життя зовсім не таке безтурботне, яким було кілька років тому. Нещодавно він став татом, і щоб забезпечити сім’ю, чоловікові доводиться працювати цілими днями, а іноді і закордоном. Нестерпна туга підштовхнула Віктора набити татуювання на руці з зображенням сина. «Танцюють всі! – 9» – це шанс для учасника поліпшити своє життя і життя молодої сім’ї. Чи стане участь в шоу щасливим для Віктора? Не пропусти!

Виктор Befree

Дивись цієї п’ятниці, 28 жовтня, о 20.00, на СТБ! У Львові танцюють дійсно всі!