Мужній учасник змінив бої без правил на танці

Танцюють всі 9

24-річний Влад Царьов – справжній чоловік, для якого не існує нічого неможливого. Це він довів, у першу чергу, самому собі, коли зважився змінити бої без правил на танці.

Читайте також: останній кастинг Танцюють всі 9 в Києві – чого очікувати

влад царев

«Я займався бойовими мистецтвами 4 роки. 2 роки – фрі-файтом, боями без правил. Мене вирубували, бував струс мозку, ніс ламали і вправляли назад. До сих пір шрами залишилися. По-іншому там не змагаються», – розповів хлопець.

Зайнятися небезпечним видом спорту Влада підштовхнуло матеріальне становище, адже йому був вкрай необхідний додатковий заробіток.

Читайте також: Учасник балету Світлани Лободи довів, що гідний місця у сотні

«Але в один момент я подумав: може, досить цим займатися? Це могло погано закінчитися…», – раптом зрозумів Влад.

Нове захоплення знайшло хлопця буквально відразу. І це були танці. «Хочу потанцювати, реалізувати себе як танцівник», – зробив висновок цілеспрямований спортсмен.

влад царев

Плани Влада у проекті «Танцюють всі! – 9» дуже серйозні.

«Буду боротися за двадцятку, буду боротися за свою мету. Я звик боротися», – з упевненістю повідомив учасник.

Соло хлопця одночасно зачарувало і насторожило членів журі.

Токіо звернувся до конкурсанта після виступу: «Ваш танець був дуже потужним і мужнім. Помітно, що ви звикли боротися, але ваше спортивне минуле вам трохи заважає. Ваша боксерська постава видавала колишнього спортсмена».

Читайте також: Підсумки кастингу: хто отримав Золотий квиток у Львові?

Незважаючи на те, що танець виявився недосконалим, Тетяну Денисову зачепив виступ учасника: «За вами дійсно цікаво спостерігати. Вам дав бог цю фактуру, пластику, м’які ноги, торс дуже м’який. Ми зобов’язані дати вам можливість станцювати не перед дзеркалом, а на камери ». Так Влад Царьов отримав свій омріяний квиток у ТОП-100.

Дивись соло учасника тут: