Відвертий модерн від Тетяни Денисової відкрив нові грані зразкової учасниці

Танцюють всі 9

Катя Фірсова запам’яталася на кастингу як зразкова дівчина, яка не має ніякого досвіду у стосунках і спілкуванні з хлопцями. Однак друге випробування в сотні допомогло учасниці розкритися інакше. А підштовхнув її до цього один з найгарячіших хлопців сотні – Айхан Шінжін.

Читайте також: анонс Танцюють всі 9 на 18.11.2016 – що чекає учасників

катя фирсова и айхан шинжин танцуют все 9

Всі думки відмінниці Каті, налаштованої виключно на роботу, сплутались, коли вона дізналася ім’я свого партнера на черговому завданні. Ним став красень Айхан. А танцювати їм довелося модерн про складні стосунки чоловіка і жінки, який поставила суддя шоу Тетяна Денисова.

модерн катя фирсова

Весь сором і бар’єри в парі швидко зникли, коли учасники усвідомили, що від спільної злагодженої роботи залежить подальша доля кожного з них на проекті.

«Чи танцювала я щось подібне? Ні, я не танцювала такого. Це буде дебют в такій ролі», – зізналася конкурсантка.

катя фирсова

Уже з першим дотиком партнера Катя втратила голову… Учасниця повністю увійшла в свій образ і змогла донести його глядачеві. Вона була втіленням жіночності, краси і вразливості. Айхан, у свою чергу, показав чоловічий стержень і впевненість. В кінці номеру він «приборкав» супутницю і, таким чином, дав історії логічне завершення.

айхан шинжин

Після виступу до учасників звернувся польський хореограф, суддя шоу «Танцюють всі! – 9» Міхаль Пиріг: «Почнемо з Каті. Ти – моя улюблениця і зірка цього вечора. Ти мені сподобалася в усіх своїх проявах. Звісно, можна дещо ще підправити, але це чудово!». Обидва учасники отримали можливість продовжувати свою участь у проекті.

танцуют все 9 испытания в сотне

Дивись виступ пари тут: