Учасникам шоу доведеться танцювати в суцільній темряві!

Танцюють всі 9

Вже цієї п’ятниці, 18 листопада, кращі танцівники країни продовжать боротьбу за звання переможця шоу «Танцюють всі! – 9». Конкуренція між учасниками загостриться, адже завдання стануть ще складнішими! З якими випробуваннями зіткнуться конкурсанти цього разу?

сотня танцуют все 9

На проект повернуться найяскравіші учасники 8-го сезону – Ільдар Гайнутдинов і Аня Коростельова! Юні хореографи підготують для наших героїв несподіване завдання, яке не закінчиться лише на вивченому матеріалі… Конкурсанти повинні будуть станцювати контемпорарі з зав’язаними очима. Чи всі з них впораються із завданням у суцільній темряві? Дізнайся зовсім скоро!

танцевать с закрытыми глазами

Окрім того, танцівників чекає довга і безсонна ніч. Робота в командах стане непростим випробуванням для деяких учасників. Хто продемонструє лідерські якості та організовує колектив? А кому так і не вдасться знайти взаєморозуміння з конкурсантами?

Одну з команд чекає справжня підстава від володаря Золотого квитка! Розслабившись, Ізакеіль Корбалан не вважатиме за потрібне допомагати своїм колегам, а вибере міцний і здоровий сон. Чим обернеться для колективу і самого учасника таке халатне ставлення? Не пропусти!

иззи танцуют все 9

А також на тебе чекають соло від кращих танцівників 9-го сезону проекту. Справжнім сюрпризом стане виступ безпосереднього і ексцентричного конкурсанта – Нікіти Мітрофанова!

Дивись найтанцювальніше шоу країни 18 листопада, о 20.00, на СТБ!