Хто з вибулих учасників повернеться в шоу?

Танцюють всі 9

Цієї п’ятниці, 16 грудня, відбудеться те, чого шанувальники танців чекали так довго! На одній сцені зберуться кращі учасники шоу «Танцюють всі! – 9», щоб поборотися за перемогу. А свої вміння вони продемонструють в прямому ефірі! Що ж станеться цього дня?

судьи

На всіх глядачів і конкурсантів проекту чекає справжній сюрприз. В шоу повернеться вибулий учасник! Кому з танцівників сотні Тетяна Денисова надасть другий шанс? Не пропусти!

А також ти станеш свідком повернення в Україну легендарної танцівниці, яка підкорила весь світ! 82-річна Сара Педді Джонс знову станцює на сцені улюбленого шоу країни. Більше того, жива легенда танцю поставить номер для героїв «Танцюють всі! – 9»! Що ж підготує для наших конкурсантів виконавиця акробатичної сальси? Дізнайся зовсім скоро.

5

У ролі хореографа себе ще раз спробує переможець 8-го сезону шоу Ільдар Гайнутдінов! Яке завдання поставить перед учасниками юний талант?

Ильдар Гайнутдинов

Крім того, на сцені «Танцюють всі! – 9» ти побачиш справжній шедевр від судді проекту Тетяни Денисової. Вона підготує чуттєву постановку, яка нікого не залишить байдужим!

Татьяна Денисова

І це ще далеко не всі сюрпризи першого прямого ефіру найтанцювальнішого шоу країни! Хочеш дізнатися, чим ще здивують герої проекту? Тоді вмикай СТБ 16 грудня, о 20.00, і отримай порцію гарного настрою!