Підтримка глядачів стала для вогера несподіваним сюрпризом

Танцюють всі 9

Кращий вогер 9-го сезону Нікіта Митрофанов розповів STB.UA, як готувався до виходу на сцену і чому глядацьке голосування його приємно здивувало.

-I0s3NWv3Ks

Перший прямий ефір шоу «Танцюють всі!» став відповідальним і захоплюючим для ТОП-16. Учасникам необхідно було впоратися з хвилюванням, налаштуватися на роботу і, звісно, показати результат підготовок якнайкраще.

Хвилювання здолало і найексцентричнішого учасника Нікіту Митрофанова: «Мені було складно відновитися і налаштуватися на роботу, адже нам довелося танцювати не тільки перед суддями, а ще й перед такою кількістю глядачів!».

никита митрофанов и алена кордобан

Конкурсанту випав дует з чарівною Альоною Кордобан, а також номер з Владом Литвиненко, Богданом Урховим і Ілоною Федорко.

«Я зміг зібратися і показати все, на що здатний в останні секунди перед виходом на сцену! До цього були суцільні нерви і хвилювання, а потім все, як рукою зняло», – зізнався Нікіта.

танцуют все 9 прямой эфир никита митрофанов

Танцівник також зазначив, що результат голосування його не здивував. Однак те, що глядачі підтримали саме Нікіту і відразу ж вберегли його від соло за життя, стало для хлопця справжнім сюрпризом. «Це було дійсно несподівано, так як мене назвали другим. Я вже почав готуватися до соло за життя, але потім усвідомив, що глядач мене підтримав і дозволив йти далі», – поділився враженнями від ефіру танцівник.

Читай також: Хто залишив проект після першого прямого ефіру?

Дивись виступ Нікіти Митрофанова, а також оголошення результатів голосування, тут: