Чи вистачить учасниці сміливості зізнатися у своїх почуттях?

Танцюють всі 9

Зовсім скоро відбудеться другий прямий ефір улюбленого танцювального шоу країни. А це означає, що учасники отримають останній шанс відвоювати місце у великому фіналі «Танцюють всі!». Чого чекати шанувальникам проекту від прийдешнього ефіру?

жюри

Для початку нагадаємо, що джокером шоу «Танцюють всі! – 9» стала неординарна і зворушлива Катя Фірсова. Судді відзначили, що ця танцівниця залишила проект зовсім несправедливо, тому Тетяна Денисова наполягла на тому, щоб повернути Катю в шоу.

Для учасниці стало справжнім сюрпризом знову виступити на улюбленій сцені. Але найбільше дівчина чекала зустрічі з Айханом Шинжиним

айхан и катя

Хімію, яка виникла між Катею та Айханом, глядачі могли побачити ще у ТОП-100, коли парі випало станцювати відверту постановку від Тетяни Денисової. Танцівники найкраще впоралися з поставленим завданням і розкрилися абсолютно по-новому.

У першому ефірі шоу учасники знову опинилися в парі і були невимовно щасливі одне одному. Катя переконалася в тому, що Айхан їй не байдужий. На яке рішення зважиться дівчина вже цієї п’ятниці: зізнається у своїх почуттях чи продовжить мовчати, щоб не отримати відмову? Дізнайся зовсім скоро!

катя фирсова

А також, вперше в прямому ефірі проекту ти побачиш уривок з чарівного 3D-шоу «Вартові Мрій»! Напередодні зимових свят у тебе буде унікальна можливість зануритися у світ казки і непідробних емоцій. Не пропусти різдвяну історію, яка змусить тебе повірити у дива…

2

Крім того, на тебе чекають неймовірні виступи від кращих танцівників 9-го сезону проекту! Вони вже готові здивувати тебе. Зараз героям шоу, як ніколи, необхідна твоя підтримка.

Дивись «Танцюють всі! – 9» в п’ятницю, 23 грудня о 20.00, на СТБ!