Міхай Унгуряну вперше зробив складний акробатичний елемент на великій сцені!

Танцюють всі 9

Другий прямий ефір шоу став для Міхая Унгуряну неймовірно хвилюючим, адже він вирішив додати у своє соло складний акробатичний елемент – фляк.

михай унгуряну фото

Раніше Міхай і уявити не міг, що колись зробить фляк на великій сцені, ще й у прямому ефірі танцювального проекту! Побороти свій страх танцівник вирішив саме на «Танцюють всі! – 9».

«Я дуже хвилювався, бо не використовував раніше цього елементу у своїх виступах. На щастя, все вдалося! У своєму соло про землетрус я зробив фляк!», – поділився враженнями після небезпечного експерименту Міхай.

Другий прямий ефір юний танцівник мужньо витримав. Хлопчик впевнений, що цього дня він впорався з усіма поставленими завданнями.

михай унгуряну

Міхай також відзначив спільну роботу з Каєм Лінем: «З Каєм мені працювалося дуже добре. У мене був сильний партнер і чудові хореографи, які мені допомагали. Завдяки їм, я станцював гідно».

михай унгуряну и кай линь

Про тренування з талановитим Толіком Сачивко учасник розповів: «Толік коригував мої рухи, давав поради і весь цей час був дуже спокійним! Я йому вдячний за отриманий досвід. Такий хіп-хоп я танцював вперше».

Нагадаємо, що минулого ефіру Міхай потрапив у номінацію, але продовжив боротьбу за перемогу, завдяки глядацькій підтримці!

кай линь и михай унгуряну

Читай також: Хто залишив проект за крок до суперфіналу?

Дивись виступи Міхая в шоу, а також результати голосування другого прямого ефіру, тут: