Нікіта Митрофанов розповів, як на нього вплинув проект

Танцюють всі 9

Другий прямий ефір шоу «Танцюють всі! – 9» ознаменувався сумною подією для шанувальників неординарного учасника шоу – Нікіти Митрофанова. Але у нас є хороша новина для всіх фанатів конкурсанта! Яскравий танцівник відвідав редакцію STB.UA в рамках відеоконференції. Він відповів на найцікавіші запитання від читачів сайту!

Никита Митрофанов

Нікіта розповів, що займатися танцями він почав після виходу 4-ої частини популярного фільму «Крок вперед». Цьому заняттю хлопець присвятив 8 років свого життя.

А ось до участі в проекті «Танцюють всі! – 9» Нікіта спочатку поставився недостатньо серйозно. Прийшовши перший раз на кастинг шоу, танцівник навіть не здогадувався, наскільки важливою і серйозною стане ця авантюра для нього у найближчому майбутньому.

«Чесно кажучи, я ніколи не бачив себе потенційним учасником цього проекту, тому що я не танцюю різні стилі і трохи не той формат. Зрештою мені пощастило. Вдало зайшов (сміється)», – зізнався танцівник.

митрофанов никита

На проекті Нікіта знайшов справжніх друзів – Дану Вайс і Олега Ковбасюка. Також учасник відзначив Богдана Урхова: «Ми здружилися з Богданом. Я взагалі вважаю, що Богдан – найдобріший, наймиліший і найкращий учасник проекту. Величезний мій респект йому».

Також конкурсант додав: «На проекті чудова дружня атмосфера. Раніше для мене це шоу було покрите пеленою. Я думав, що буде все не так круто. Припускав, що тут лише бруд і сварки. Але я дуже щасливий, що помилявся».

никита соло

«Останнім часом я переходжу якусь рису дорослішання. Я починаю кардинально переформовуватися з дитини в дорослу людину. Я це відчуваю. Якраз під час проекту я потрапив у цю хвилю свого переосмислення життя. У мені багато чого змінюється. Я стаю розумнішим, мудрішим… Мені приємно усвідомлювати, що я вже не дитина, що мені потрібно дорослішати і займатися чимось серйозним», – описав зміни в собі ефектний танцівник.

Дізнайся більше про Нікіту у відео: