Влад Курочка: Проект дав мені віру в себе!

Танцюють всі 9

Простий хлопець із Коломиї Влад Курочка зайняв у проекті «Танцюють всі! – 9» почесне друге місце. Танцівник зовсім не засмутився програшу, адже шоу дало йому набагато більше, ніж він міг собі уявити. Читай подробиці в матеріалі.

Читайте також: Танцюють всі – телеканал СТБ закриває проект

курочка 2

Виступати в суперфіналі проекту – велика честь і досягнення для юного Влада. За час участі в шоу учасник пройшов велику танцювальну школу, подолавши невпевненість, паніку і власні страхи.

«Мені було дуже страшно перед потраплянням в сотню. А ось у прямих ефірах шоу я відчував себе вільно, я дійсно кайфував, стоячи на такій сцені. Незважаючи на те, що в Ковалівці був мій «зоряний час», я вважаю, що у фіналі станцював у 10 разів краще! Я не хотів розчарувати суддів», – зізнався Влад.

влад курочка

Читай також: Влад Литвиненко: Проект став для мене захоплюючою пригодою!

Також фіналіст проекту додав, що проект дав йому танцювальний розвиток. «Я з маленького міста Коломия, там дуже мало можливостей для танцю. Я сам займаюся брейкінгом тільки три роки. Проект дав мені універсальність, чого я і прагнув. Але найголовніше, що я став впевненіший в собі, адже дійшов до фіналу! Я багато працював, щоб досягти цього результату», – відзначив танцівник.

ZKxDSgb4DiM

Читай також: Богдан Урхов: Проект розкрив мене як хореографа і актора

Влад не збирається зупинятися на досягнутому. «Я сподіваюся, що в Україні в подальшому будуть подібні проекти. Я б хотів спробувати себе ще раз в аналогічному шоу», – повідомив конкурсант.

1PM_rr5MVhE

Хлопець зізнався, що після закінчення коледжу хотів би переїхати до Києва. Він упевнений, що в столиці є перспективи для розвитку. «Мені подобається в Києві! Напевно, це помітно», – усміхаючись, підсумував фіналіст шоу.

нщ

Читай також: Кай Лінь: Найголовніше для мене – це отриманий досвід

Згадай, якими були виступи Влада в суперфіналі, прямо зараз: