Фан-зустріч з учасниками «Танцюють всі! – 9» в Києві

Танцюють всі 9

29 січня на шанувальників найтанцювальнішого шоу країни «Танцюють всі! – 9» чекає приємна подія – зустріч з улюбленими героями 9-го сезону проекту!

Читайте також: Танцюють всі – телеканал СТБ закриває проект

фан-встреча танцуют все

Не прогав свій шанс особисто поспілкуватися з Любою Миронець, Альоною Кордобан, Владом Литвиненко, Катею Фірсовою, Богданом Урховим, Нікітою Мітрофановим, Ілоною Федорко, Діаною Петросян, Мішею Килимчуком і Маргаритою Савелею.

Танцівники з радістю дадуть відповіді на всі запитання, що тебе цікавлять, залишать автографи і зроблять знімки на пам’ять!

топ 16

Фан-зустріч з учасниками шоу організовує «Urhov Dance Company». Вартість вхідного квитка – 30 грн. Відзначимо, що всі зібрані кошти будуть передані до Київського міського будинку дитини «Берізка».

Побачити улюблених учасників шоу можна буде 29 січня о 19.00 за адресою: Майдан Незалежності, провулок Шевченка, 7, «UniPark» lounge bar.

Читай також: Євген Кот і Наталія Татаринцева: як pole-dance пов’язав два серця

Також повідомляємо, що на цих вихідних відбудуться майстер-класи від одних з найталановитіших танцівників 9-го сезону проекту! Шукай додаткову інформацію на джерелах танцювальних студій «Dance Centre Myway» і «D.SIDE DANCE STUDIO».