Проведи незабутній вечір з D’arts Dance Project!

Танцюють всі 9

23 лютого відбудеться бенефіс одного з найбільш феєричних танцювальних балетів України – D’arts Dance Project!

CL-ALL

Учасники балету потішать глядачів не тільки новими, але й найяскравішими танцювальними постановками за всю історію існування D’arts Dance Project. Кожен номер – це чаруюча, інтригуюча, саркастична історія, приправлена ​​одкровенням і чуттєвим виконанням. За 10 років існування балету не тільки український, а й європейський глядач зміг оцінити і полюбити неповторне танцювальне красномовство виконавців.

CL-Kolya

Концептуальні виступи балету супроводжували відкриття українських тижнів мод, відкриття Панамського каналу, ексклюзивні презентації для компанії BMW і багатьох світових брендів, відеокліпи та виступи українських та зарубіжних артистів, постановки для танцювальних та вокальних телепроектів країни ( «Євробачення», «Х-фактор», « Танцують всі!»,«Битва хорів») – всі ці та багато інших подій відбувалися за участю танцівників і творчого натхненника D’arts Dance Project – Миколи Бойченка.

Не пропустіть неповторне танцювальне шоу від артистів D’arts Dance Project, яке відбудеться 23 лютого, о 20:00, в Caribbean club, за адресою вул. Насіння Петлюри, 4. Повірте, такого яскравого вечора у вашому житті ще не було. D’arts Dance Project точно зробить його незабутнім!

Слідкуйте за новинами танцювального шоу від D’arts Dance Project тут!